piktogram księgowość

 KSIĘGOWOŚĆ

WysoccyZaborowscy Partners to coś więcej niż zwykłe biuro rachunkowe i najprostsze usługi księgowe. Historia naszej działalności sięga roku 1992 i przez ponad ćwierć wieku stworzyliśmy model współpracy pozwalający nam zrozumieć i sprostać potrzebom każdego Klienta – od firm w fazie startup, aż po spółki giełdowe i międzynarodowe grupy kapitałowe. Zdobywane przez lata wiedzę i doświadczenie wspomagamy najnowocześniejszymi rozwiązaniami z obszaru księgowości online. Naszym Klientom udostępniamy m.in. aplikacje do elektronicznej wymiany dokumentów.

Więcej… 

piktogram kadry i płace

KADRY I PŁACE

Obsługa kadr i płac może być zarówno elementem kompleksowej obsługi księgowej, jak też być rozwiązaniem polegającym na outsourcingu tego obszaru, z wyłączeniem usług rachunkowych. Bez względu na preferowany model, do Państwa dyspozycji jest zespół specjalistów naszego działu HR i payroll, którzy odpowiadają nie tylko za cykliczne czynności kadrowe, ale swoją wiedzą i doświadczeniem służą w sytuacjach nagłych i nietypowych. Efektywność naszych działań budujemy z użyciem udostępnianej Klientom platformy webowowej e–Pracownik.

Więcej… 

piktogram doradztwo

DORADZTWO

WysoccyZaborowscy Partners to kancelaria finansowa, w której cenimy sobie wieloletnią współpracę z Klientami opartą na ich poczuciu komfortu i bezpieczeństwa. Cel ten realizujemy dzięki zaangażowaniu we wszelkie projekty w obszarach finansów, księgowości, kadr i płac. Klientom pomagamy między innymi w kwestiach związanych z rejestracjami spółek kapitałowych i osobowych, późniejszymi przekształceniami, równolegle z fachowym doradztwem związanym z budowaniem i kontrolą zespołu, aż po transakcje sprzedaży udziałów, akcji i przedsiębiorstw lub likwidacje spółek.

Wiecej… 

pinezka biuro rachunkowe warszawaBiuro rachunkowe Warszawa

Ul. Grzybowska 2 lok. 82
00-131 Warszawa

tel.: (+48) 22 206 38 20

office.warsaw@wzpartners.pl

pinezka biuro rachunkowe poznańBiuro rachunkowe Poznań

Ul. Towarowa 37
61-896 Poznań

tel.: (+48) 61 641 41 80

office.poznan@wzpartners.pl

logobezdołuWysoccyZaborowscy Partners to kancelaria finansowa, która łączy w jednym miejscu: biuro rachunkowe, świadczące profesjonalne i kompleksowe usługi księgowe, obsługę kadr i płac oraz doradztwo i consulting w obszarze prawa spółek handlowych, podatków i prawa pracy. Naszą misją jest budowanie silnych i wieloletnich relacji z Klientami, poprzez efektywną współpracę, opartą na wiedzy indywidualnych opiekunów księgowych oraz kadrowych, bogatym doświadczeniu kadry menadżerskiej, a także oferowanych przez nasze biuro księgowe, nowoczesnych rozwiązań IT i wymiany informacji on-line. Wspólnie z naszymi Klientami dbamy o rozwój ich przedsiębiorstw, stawiając czoła nowym wyzwaniom prawnym, organizacyjnym oraz zwiększając efektywność procesów biznesowych w zakresie usług księgowych, kadr i płac oraz związaną z tym administracją. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz zagranicy, prowadząc biura rachunkowe w Warszawie i w Poznaniu. Zapraszamy Państwa na stronę cennik i zachęcamy do wypełnienia ankiety, na podstawie której przygotowujemy indywidualnie sprofilowaną ofertę na nasze usługi.