Cennik


Tak jak każdy Klient jest inny tak i każdy ma inne oczekiwania. Do Klienta zawsze podchodzimy więc indywidualnie, chcąc poznać jego potrzeby i znajdując na nie jak najlepsze odpowiedzi. Nasze biura rachunkowe usytuowane w Warszawie oraz Poznaniu to miejsca, w których każda z ofert przygotowywana jest indywidualnie i z myślą o charakterze konkretnej działalności.

Jeśli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy, nasz cennik pomoże Wam wybrać właściwe dla siebie rozwiązanie. Zachęcamy do poświęcenia kilku minut i uzupełnienia poniższego formularza przygotowanego przez nasze biuro rachunkowe, na podstawie którego przygotujemy ofertę jak najlepiej dopasowaną do Państwa oczekiwań. Dzięki temu zarządzanie finansami przedsiębiorstwa przestanie być stresującym problemem.

Cennik jest w pełni transparentny, a w sprawie wyceny usług legalizacji zatrudnienia obcokrajowców oraz e-wsparcia, zapraszamy do składania zapytań ofertowych bezpośrednio drogą mailową, telefonicznie lub z użyciem formularza szybkiego zapytania, które znajdą Państwo w zakładce kontakt.