Biuro rachunkowe

W WysoccyZaborowscy Partners zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób kwestie ekonomiczne i kosztowe związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa są przykrym i nużącym obowiązkiem, zaś inni chcą je mieć pod całkowitą kontrolą. Nasze biuro rachunkowe, wychodząc naprzeciw różnym oczekiwaniom klientów i w trosce o ich komfort, oferuje szeroki pakiet usług, od tych podstawowych, celem których jest zapewnienie bezpieczeństwa na gruncie podatkowym, po te zaawansowane, wynikające z przepisów szczególnych bądź wypracowanej praktyki korporacyjnej. Bez względu na wielkość przedsiębiorstwa oraz zakres obsługi, każdemu Klientowi udostępniamy rozwiązania oparte o programy dostępne z poziomu przeglądarki internetowej. Dzięki nim, oprócz kontroli w zakresie finansów i podatków, możliwe jest również usprawnienie wewnętrznych procesów, na przykład poprzez korzystanie z modułu do wystawiania i wysyłania faktur sprzedaży.

Księgowość prowadzona przez nasze biuro księgowe to zestaw wielu rozwiązań, które oferujemy w podziale na dwa bloki:

dolar piktogram biuro rachunkowe: podstawowa księgowość

STANDARDOWE USŁUGI KSIĘGOWE

 • Prowadzenie pełnej ewidencji księgowej: księgi rachunkowe
 • Prowadzenie ewidencji podatkowej: księga przychodów i rozchodów
 • Sprawozdawczość podatkowa i roczne sprawozdania finansowe
 • Sprawozdawczość do GUS i NBP
 • Rozliczanie wynagrodzeń
 • Roczne rozliczenia podatkowe
 • Indywidualny opiekun księgowy
 • Utrzymywanie kontaktu z Urzędem Skarbowym w imieniu Klienta
 • Reprezentacja klienta w kontaktach z Urzędem Skarbowym
 • Bieżąca kontrola wyników finansowych i rozliczeń podatkowych za pośrednictwem udostępnionej platformy internetowej
 • Biuro rachunkowe w Warszawie i w Poznaniu

tablet piktogram biuro rachunkowe: księgowość zaawansowana

ROZWIĄZANIA I USŁUGI ZAAWANSOWANIE

 • Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z Międzynarodowymi
  Standardami Rachunkowości (MSR) oraz US GAAP
 • Konsolidacja sprawozdań finansowych
 • Sprawozdawczość spółek notowanych na
  Giełdach Papierów Wartościowych, w tym warszawskiej GPW
 • Raportowanie do centrali jednostek powiązanych zgodnie
  z wymaganiami grupy
 • Definiowanie raportów zarządczych i cykliczna,automatyczna
  wysyłka drogą mailową
 • Indywidualnie projektowany obieg dokumentów zintegrowany
  z systemem finansowo księgowym
 • Prowadzenie ksiąg rachunkowych na systemach ERP
  udostępnionych przez Klienta w ramach połączenia zdalnego
Każdy Klient jest dla nas tak samo ważny. Naszym podstawowym celem jest utrzymanie jak najwyższego standardu usług oraz inwestycje w innowacje, które ułatwiają wzajemną komunikację na linii firma – biuro rachunkowe. Każdy z naszych Klientów obsługiwany jest przez indywidualnego opiekuna księgowego, który doskonale zna specyfikę jego działania i w ramach bieżącego doradztwa, proponuje najbardziej optymalne rozwiązania w zakresie księgowości, finansów czy podatków. Wiemy, że przedsiębiorcy, oprócz poczucia bezpieczeństwa i zaufania, od biura rachunkowego oczekują również zapewnienia im kontroli. Dlatego też stale inwestujemy w innowacyjne rozwiązania technologiczne, aktywnie uczestnicząc w ich rozwoju. Już w ramach podstawowych pakietów usług księgowych, Klient otrzymuje dostęp do indywidualnej platformy internetowej, za pomocą której może m.in. kontrolować zobowiązania podatkowe, mieć wgląd w podstawowe dane finansowe czy też wystawiać i wysyłać za jej pośrednictwem faktury sprzedaży i kontrolować stan należności.
Każde przedsiębiorstwo wraz ze swoim wzrostem, potrzebuje coraz szybszego dostępu do informacji o coraz lepszej jakości. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu oraz innowacyjności oferowanych rozwiązań sprawiamy, że usługi księgowe z kategorii niezbędnego kosztu, stają się użytecznym narzędziem w prowadzeniu codziennego biznesu. Dążymy do tego zarówno poprzez udostępnianie własnych rozwiązań informatycznych, jak i aktywnie uczestnicząc we wdrażaniu nowych systemów klasy ERP u naszych Klientów. Większa skala działalności to również nowe wyzwania w zakresie obligatoryjnej sprawozdawczości podatkowej, zarządczej, grupowej czy też giełdowej. Dzięki zespołowi ekspertów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobywali zarówno jako pracownicy na stanowiskach kierowniczych w dużych korporacjach czy też jako członkowie zespołów biegłych rewidentów w dużych firmach audytorskich, potrafimy doskonale zrozumieć potrzeby i wymagania naszych Klientów.

 


Nasze usługi księgowe świadczymy w Warszawie i Poznaniu, gdzie mieszczą się nasze biura rachunkowe. Możecie Państwo liczyć na pełne wsparcie, doradztwo oraz pomoc w zakresie doboru optymalnych rozwiązań, które pozwolą Państwu na maksymalnie komfortowe prowadzenie i zarządzanie firmą. Zapraszamy do biura rachunkowego WysoccyZaborowscy Partners w Warszawie lub w Poznaniu.