O nas

Jesteśmy firmą z tradycjami, zarządzaną przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli współpracując z dużymi, międzynarodowymi koncernami, lokalnymi podmiotami gospodarczymi oraz firmami rodzinnymi. Tak szerokie spektrum doświadczeń pozwala nam na budowanie unikalnych relacji z klientami, opartych na zrozumieniu potrzeb i dostarczaniu rozwiązań optymalnych dla danej organizacji.

W celu zapewnienia najwyższego standardu świadczonych usług nasza firma działa w dwóch, współpracujących ze sobą obszarach: księgowo – finansowym oraz personalnym. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu aktywnie uczestniczymy w rozwoju naszych klientów, nie ograniczając się wyłącznie do świadczenia usług księgowych i kadrowych. Oferujemy Państwu doradztwo związane między innymi z oceną projektów inwestycyjnych, zmianami struktur organizacyjnych i prawnych czy zarządzaniem personelem.


Zdając sobie sprawę, że wyższa efektywność działań to oszczędność czasu, a w konsekwencji oszczędność pieniędzy, oferujemy naszym klientom szereg usług i produktów wiążących finanse i HR z IT. Nieustannie obserwujemy i testujemy nowo pojawiające się możliwości, aby móc zaproponować rozwiązania, które najlepiej odpowiadają stawianym oczekiwaniom. Więcej szczegółów znajdą Państwo w zakładce e-wsparcie.

Zapraszamy do Naszego biura: