Zarząd

Piotr Wysocki – Partner, współzałożyciel WysoccyZaborowscy Partners. Swoje ponad 20 letnie doświadczenie zdobywał w ogólnoświatowych organizacjach, odpowiadając za sprawy finansowe i controlling, sprawując między innymi funkcję Dyrektora Finansowego oraz Dyrektora operacyjnego w ramach międzynarodowych spółek produkcyjnych. Jego kariera zawodowa obejmuje również pracę jako audytor sprawozdań finansowych w KPMG Audyt. W roku 2009 współzałożyciel Centrum Finansowego Wysoccy. Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Posiada certyfikat wydany przez Ministra Finansów, uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (nr. 3906/2003).

Bartosz Zaborowski – Partner, współzałożyciel WysoccyZaborowscy Partners. Jego kariera obejmuje między innymi 2 letnią pracę w dziale controllingu Cyfrowego Polsatu, gdzie uczestniczył w procesach budżetowania i raportowania finansowego. Od 2013 roku pełnił funkcję dyrektora zarządzającego Zaborowski-I.T.C. sp. z o.o., firmie od ponad 20 lat działającej w branży księgowej i rachunkowej. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada certyfikat wydany przez Ministra Finansów, uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (nr. 68998/2015).

Zuzanna Wysocka – Partner, współzałożycielka WysoccyZaborowscy Partners. Ekspertka w sprawach kadrowo-płacowych i personalnych, która swoje doświadczenie zbudowała w pracy w podmiotach Skarbu Państwa oraz firmach międzynarodowych na stanowiskach menadżerskich, zarządzając ponad 6.000 zespołem pracowników. Specjalistka w zakresie procesów legalizacji zatrudnienia i pobytu cudzoziemców, posiadająca również doświadczenie we współpracy ze związkami zawodowymi. W roku 2009 współzałożycielka Centrum Finansowego Wysoccy. Jest absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.